Strona główna

Odwiedź nas w jednej z kilku naszych Przychodni. Poznaj naszą ofertę.
Czytaj Więcej
Strona główna

Dowiedz się więcej o naszych usługach. Zostań naszym Pacjentem.
Czytaj Więcej
Strona główna

W Promed naszymi Pacjentami opiekuje się wykwalifikowany zespół Lekarzy i Pielęgniarek.
Czytaj Więcej

Nasze usługi

Spółka Promed

Promed to Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Powstał we wrześniu 2003 roku z części przekształconego miejskiego, publicznego zakładu opieki zdrowotnej. W chwili utworzenia prowadził działalność w trzech przychodniach w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej w ramach umowy z NFZ. Obejmował opieką ok. 14 tys pacjentów. Od tego czasu NZOZ dynamicznie rozwija się.

Wiadomości

 • Grypa
   

  1 października obchodzimy Ogólnopolski Dzień Profilaktyki Grypy. Mieszkańcy Kielc, którzy chorują przewlekle na choroby układu oddechowego, krążenia lub cukrzycę, a nie ukończyli 55 roku życia, mogą skorzystać z bezpłatnych szczepień przeciw grypie. Bezpłatne szczepienia odbędą się 1 października 2015 r. od godz. 8 do 17 lub do wyczerpania dawek przeznaczonych na potrzeby akcji.  Inforamcje szczegółowe dostępne w NZOZ Promed przy ul. Karczówkowskiej 36. 

  —Grypa
 • Promed w prasie
   

  18 listopada 2009 w kieleckiej gazecie Echo Dnia ukazał się artykuł, w którym wypowiedzi udzielił prezes Spółki Promed - Rafał Szczukocki. Artykuł odnosił się do epidemii wirusa grypy A/H1N, który  zaatakował woj.świętokrzyskie razem z tradycyjną grypą.
  Pobierz pełną tresć artykułu

  —Promed w prasie

Partnerzy

 

banerfm cenbaner1 nfz program_zdrowia_ban_mlmedclusterban